CoinXview PortfelApp
PL

Camp Network CAMP #1010 + Portfel

$0,0001071 -25,53%
Kup CAMP

≈ 0,00043 zł

Gdzie kupić najtaniej CAMP

  1. Obliczanie na podstawie arkuszy zleceń giełd…

Cena efektywna jest liczona z arkusza zleceń w chwili wyświetlenia, po odjęciu najtańszej opłaty za wypłatę na giełdzie w natywnej sieci coina; bez opłat transakcyjnych. * Giełda nie publikuje opłat za wypłatę przez API: użyto opłaty szacunkowej (mediana giełd, które je publikują). Tabela opłat każdej giełdy →

Kontrakt: Ethereum 0x84EA…71fC

Zawsze sprawdzaj adres kontraktu przed zakupem na DEX lub wysłaniem tokenów. Źródło: SoSoValue. Źródło: adresy tokenów używane przez giełdy (Binance, KuCoin, Bitget, HTX, XT, LBank, WhiteBIT, Poloniex) do wpłat / wypłat. Arbitrum, Polygon, Base, Optimism: odczytane z oficjalnych kontraktów mostów on-chain i listy tokenów Superchain; adresy opublikowane tylko przez jedną giełdę są sprawdzane on-chain po symbolu tokena.

Wskaźniki
Wczytywanie wykresu…

Kapitalizacja
$581,96K#1010
Wolumen 24h
$157,56K
Wolumen / kapitalizacja
27,07%
W pełni rozwodniona wycena (FDV)
$1,07M
Podaż w obiegu
5 431 279 172 CAMP54,3% maksymalnej podaży
Całkowita podaż
5 431 279 172
Maksymalna podaż
10 000 000 000
Giełdy z notowaniem
4z 22 śledzonych giełd
Cena w BTC / ETH
0,0₈13273 BTC
0,0₇44079 ETH

Wyniki cenowe CAMP

Min. 24h $0,00009460Maks. 24h $0,0001516
Minimum 52 tygodni $0,00009002Maksimum 52 tygodni $0,01371
Najwyższa cena w historii (ATH) $0,150029.08.2025-99.93% od szczytu
Najniższa cena w historii (ATL) $0,0000890002.11.2026+20.39% od dołka
1h+2,72%
24h-25,53%
7d-11,17%
30d-68,71%
90d-62,35%
1R-99,00%

Wynik względem BTC

1h+2,31%
24h-27,89%
7d-12,14%
30d-66,84%
90d-69,72%
1R-98,71%

Wynik względem ETH

1h+2,28%
24h-29,41%
7d-15,58%
30d-65,14%
90d-70,35%
1R-98,59%

ATH / ATL to najwyższa / najniższa cena na giełdach śledzonych przez serwis, od ostatniego notowania (lub denominacji), z dziennych świec giełdy o największym wolumenie dla tego coina (Gate). Dzienna historia cen, miesięczne stopy zwrotu → A gdybyś kupował CAMP co tydzień? → Porównaj CAMP z BTC →

Jak oceniasz dziś CAMP?

Prognoza społeczności: cena CAMP na koniec miesiąca

Wczytywanie…

Przelicz CAMP

——

Zakupy —

Według średniej ceny z 22 giełd, bez opłat. Tabela przeliczeń CAMP na PLN → · Przelicz CAMP na inne waluty →

Wskaźniki techniczne CAMP

Trend: Spadek (cena poniżej długich średnich kroczących) · RSI 14-dniowe: 32 (neutralne)

RSI 14-dniowe32,4neutralne
Średnia 20-dniowa (MA20)$0,0001610Cena niższa o 33,5%
Średnia 50-dniowa (MA50)$0,0002856Cena niższa o 62,5%
Średnia 200-dniowa (MA200)$0,0007335Cena niższa o 85,4%
Średni dzienny ruch (30 dni)8,6%bardzo wysoko

Na podstawie dziennych zamknięć (UTC) na śledzonych giełdach. RSI 70 lub więcej: przegrzanie, podatność na korekty; 30 lub mniej: mocno wyprzedany, może odbić. RSI całego rynku → · Czym są RSI i MA?

Prognoza ceny CAMP: przedział na 7 i 30 dni →

O Camp Network (CAMP)

Camp Network is a purpose-built Layer-1 blockchain for powering AI agents trained on provenance-backed, user-owned IP.

Camp's Autonomous IP Layer enables anyone to tokenize IP — music, images, videos, even personal data — and register it onchain for AI training, remixing, and monetization.

Its architecture prioritizes gasless IP registration and royalty distribution, and supports isolated execution environments tailored for agent-based workflows and automated licensing. Developers can launch dedicated app chains with isolated blockspace and compute, offering the flexibility and scalability needed for high-performance workloads.

Źródło: SoSoValue.

Zapytaj AI o CAMP

AI odpowiada na podstawie danych CoinXview i może się mylić. To nie jest porada inwestycyjna.

Ceny według giełd

Giełdy Cena Różnica Głębokość +2%Głęb. +2% Głębokość −2% Spread bid/ask Wolumen 24h Alokacja Handel

Zauważyłeś błędną cenę lub liczbę? Daj nam znać →

Różnica względem ceny łącznej (ważonej wolumenem). Giełdy odbiegające o ponad 5% od największej giełdy są pominięte. Głębokość ±2%: suma zleceń oczekujących w zakresie 2% od ceny — im większa, tym mniejszy poślizg przy dużych transakcjach.

Najtańszy sposób wypłaty CAMP

  1. ERC20 (Ethereum) · Bitget · 0,8 CAMP (< $0.01)

Porównaj opłaty za wypłatę CAMP według sieci na 8 giełdach → · Jak przenosić coiny między giełdami i wybrać sieć

Elastyczne oszczędności na giełdach, najlepsze oprocentowanie 113,21% rocznie (Gate). Elastyczne oprocentowanie zmienia się co godzinę.

Posiadacze CAMP

Portfele posiadaczy
1889 +3,7% · 15 ngày
10 największych portfeli posiada
97,0% podaży
Sieć
Ethereum

Źródło: Blockscout — dane on-chain z sieci Ethereum, niezweryfikowane ręcznie, aktualizowane co 24 godziny. Monety na kilku sieciach mają łącznie więcej posiadaczy. Duże portfele to często portfele giełd, kontrakty blokady tokenów, skarbce projektów lub mosty. Dowiedz się więcej →

CoinXview Risk Score

74/100 · Maks.

Im wyższa ocena, tym większe ryzyko. Oceniamy sami na podstawie danych handlowych z 22 giełd.

Jak oceniamy
  • Płynność (30%): wolumen 24h od 500 mln $ to 0 pkt ryzyka, poniżej 50.000 $ to 100 pkt.
  • Zmienność (25%): średnie dzienne wahanie ceny z 7 dni; poniżej 2% to 0 pkt, 15% lub więcej to 100 pkt. Godziny, w których cena skacze o ponad 40% i od razu wraca (zwykle błędna cena jednej giełdy), nie są liczone.
  • Giełdy z notowaniem (15%): liczone na 8 głównych giełdach (Binance, OKX, Bybit, KuCoin, Gate, Bitget, HTX, MEXC): notowanie na wszystkich 8 to 0 pkt, tylko na 1 to 100 pkt.
  • Spread między giełdami (15%): im bardziej ceny różnią się między giełdami, tym płytszy rynek; 2% lub więcej to 100 pkt.
  • Długość historii cen (15%): 3+ lat historii cen to 0 pkt, poniżej 30 dni to 100 pkt.
  • Incydent bezpieczeństwa (+10 punktów): projekt został zhakowany na 1 mln $ lub więcej w ostatnich 12 miesiącach (dane DefiLlama).

Wynik mierzy głównie ryzyko handlowe (łatwość kupna i sprzedaży, stabilność ceny), z dodatkiem, gdy projekt niedawno zhakowano. Nie ocenia zespołu ani jakości kodu i to nie jest porada inwestycyjna. Niska ocena nie oznacza, że coin jest bezpieczny.

Uprawnienia w kontrakcie CAMP

Odczytywanie kontraktu on-chain…

Sami odczytujemy kod kontraktu on-chain (bez pośredników). Posiadanie tych uprawnień nie oznacza oszustwa — mają je duże stablecoiny jak USDT i USDC — ale pokazuje, co zespół nadal kontroluje. Zrób własny research przed zakupem.

Wiadomości i oceny dla CAMP

Najnowsze wiadomości, streszczone przez AI CoinXview i ocenione jako pozytywne / negatywne.

Brak wiadomości o CAMP w ciągu ostatnich 30 dni.

Wszystkie wiadomości →

Komentarze o CAMP

Komentarze to osobiste opinie, nie porady inwestycyjne. Bez linków, numerów telefonów i zaproszeń na prywatne czaty — to częsta taktyka oszustów. Nikt z CoinXview nigdy nie napisze do Ciebie prywatnie.

Alerty cenowe CAMP

Powiadomienie na telefon, komputer lub Telegram, gdy cena osiągnie twój poziom — nawet po zamknięciu strony.

Wszystkie Twoje alerty → · Alerty filtra (kapitalizacja, RSI, ATH…) →

Ocena ryzyka CAMP · Najtańsza giełda do kupna CAMP

Więcej coinów Ekosystem Ethereum

Zobacz wszystko →

Inne coiny

PIPE QAIT CHIRP DTEC RSS3 ROOBEE HMND VRA IR VINU PIGGY MCRT UOS CYBRO LRDS WARD NC GTAI NIBI AMI UPC DEFI PENGUIN GAIA

FAQ Camp Network (CAMP)

Jaka jest dziś cena Camp Network (CAMP)?

1 CAMP kosztuje $0,0001071, około 0,00043 zł po realnym kursie USDT. W ciągu 24 godzin cena spadła o 25,53%.

Jaki jest ATH CAMP?

Najwyższa cena CAMP na śledzonych giełdach to $0,1500, w dniu 29.08.2025. Obecna cena jest 99,9% poniżej tego szczytu.

Jaki jest obecny trend ceny CAMP?

Według dziennych zamknięć CAMP jest w trendzie spadkowym: cena poniżej średnich 50- i 200-dniowej. RSI 14-dniowy wynosi 32, to strefa neutralna. To wskaźniki pomocnicze, nie pewna prognoza ceny.

Gdzie mogę handlować CAMP?

CAMP jest notowany w parze z USDT na 4 śledzonych giełdach: Toobit, Gate, KuCoin, Kraken. Giełda o największym wolumenie to Toobit. Porównaj w sekcji „Ceny według giełd” powyżej.

Ile odsetek można zarobić na CAMP?

Elastyczne oszczędzanie (wypłata w każdej chwili) CAMP na Gate daje obecnie ok. 113,21% rocznie, najwięcej wśród śledzonych giełd. Odsetki są w CAMP i zmieniają się co godzinę; depozyty na giełdzie nie są ubezpieczone jak bankowe.

Która sieć jest najtańsza do wypłaty CAMP?

Według publicznych danych giełd najtaniej jest teraz wypłacić CAMP przez ERC20 (Ethereum) na Bitget, opłata 0,8 CAMP (< $0.01). Odbiorca musi obsługiwać tę sieć; pełna tabela na stronie opłat za wypłatę.

Jaki jest adres kontraktu CAMP?

W Ethereum adres kontraktu CAMP to 0x84EAac1B2dc3f84D92Ff84c3ec205B1FA74671fC. Zawsze sprawdzaj adres przed wysłaniem tokenów lub zakupem na DEX.

Ile portfeli posiada CAMP?

W sieci Ethereum około 1889 portfeli posiada CAMP; 10 największych posiada 97,0% podaży (zwykle portfele giełd, kontrakty blokady tokenów i skarbce projektu). Dane on-chain z Blockscout, aktualizowane co 24 godziny.

Jaka jest kapitalizacja Camp Network (CAMP)?

Kapitalizacja CAMP wynosi ok. 581,96 tys. $, pozycja #1010, przy podaży w obiegu ok. 5 431 279 172 CAMP.

Przelicz CAMP na inne waluty →

Wszystkie sekcje