CoinXview PortfelApp
PL

AMP AMP #274 + Portfel

$0,0006741 -1,86%
Kup AMP

≈ 0,002643 zł

Gdzie kupić najtaniej AMP

  1. Obliczanie na podstawie arkuszy zleceń giełd…

Cena efektywna jest liczona z arkusza zleceń w chwili wyświetlenia, po odjęciu najtańszej opłaty za wypłatę na giełdzie w natywnej sieci coina; bez opłat transakcyjnych. * Giełda nie publikuje opłat za wypłatę przez API: użyto opłaty szacunkowej (mediana giełd, które je publikują). Tabela opłat każdej giełdy →

Kontrakt: Ethereum 0xff20…95c2 +5 sieci

Zawsze sprawdzaj adres kontraktu przed zakupem na DEX lub wysłaniem tokenów. Źródło: SoSoValue. Źródło: adresy tokenów używane przez giełdy (Binance, KuCoin, Bitget, HTX, XT, LBank, WhiteBIT, Poloniex) do wpłat / wypłat. Arbitrum, Polygon, Base, Optimism: odczytane z oficjalnych kontraktów mostów on-chain i listy tokenów Superchain; adresy opublikowane tylko przez jedną giełdę są sprawdzane on-chain po symbolu tokena.

Wskaźniki
Wczytywanie wykresu…

Kapitalizacja
$54,42M#274
Wolumen 24h
$2,65M
Wolumen / kapitalizacja
4,88%
Podaż w obiegu
80 722 685 439 AMP
Giełdy z notowaniem
13z 22 śledzonych giełd
Cena w BTC / ETH
0,0₈86333 BTC
0,0₆2933 ETH

Wyniki cenowe AMP

Min. 24h $0,0006570Maks. 24h $0,0007110
Minimum 52 tygodni $0,0003550Maksimum 52 tygodni $0,003044
Najwyższa cena w historii (ATH) $0,0783528.11.2021-99.14% od szczytu
Najniższa cena w historii (ATL) $0,000355019.08.2026+89.89% od dołka
1h-1,47%
24h-1,86%
7d-4,07%
30d+7,37%
90d+70,23%
1R-73,07%

Wynik względem BTC

1h-1,86%
24h-2,03%
7d-2,13%
30d+16,69%
90d+39,76%
1R-61,88%

Wynik względem ETH

1h-2,13%
24h-3,25%
7d-3,94%
30d+25,29%
90d+38,48%
1R-54,22%

ATH / ATL to najwyższa / najniższa cena na giełdach śledzonych przez serwis, od ostatniego notowania (lub denominacji), z dziennych świec giełdy o największym wolumenie dla tego coina (Binance). Dzienna historia cen, miesięczne stopy zwrotu → A gdybyś kupował AMP co tydzień? → Porównaj AMP z BTC →

Jak oceniasz dziś AMP?

Prognoza społeczności: cena AMP na koniec miesiąca

Wczytywanie…

Przelicz AMP

——

Zakupy —

Według średniej ceny z 22 giełd, bez opłat. Tabela przeliczeń AMP na PLN → · Przelicz AMP na inne waluty →

Wskaźniki techniczne AMP

Trend: Wzrost (cena powyżej długich średnich kroczących) · RSI 14-dniowe: 48 (neutralne)

RSI 14-dniowe47,8neutralne
Średnia 20-dniowa (MA20)$0,0007328Cena niższa o 8,0%
Średnia 50-dniowa (MA50)$0,0006408Cena wyższa o 5,2%
Średnia 200-dniowa (MA200)$0,0005924Cena wyższa o 13,8%
Średni dzienny ruch (30 dni)5,2%wysoko

Na podstawie dziennych zamknięć (UTC) na śledzonych giełdach. RSI 70 lub więcej: przegrzanie, podatność na korekty; 30 lub mniej: mocno wyprzedany, może odbić. RSI całego rynku → · Czym są RSI i MA?

Prognoza ceny AMP: przedział na 7 i 30 dni →

O AMP

Amp (AMP) is a decentralized collateral token developed on the Ethereum blockchain and designed primarily for securing payments on the Flexa network. As a collateral asset, AMP provides instant, verifiable assurance for transactions by decentralizing the risk across various asset types. When payments are made through Flexa, AMP serves as collateral to guarantee completion, allowing merchants to accept crypto payments securely. If a transaction encounters delays or fails to confirm, the staked AMP can be liquidated to ensure the merchant receives payment, thus offering seamless, risk-mitigated transactions.

Flexa, the core network utilizing AMP, enables digital asset payments at point-of-sale locations and online platforms by integrating with traditional payment systems. This feature supports crypto acceptance across various retail environments. AMP’s staking framework allows users to earn rewards by contributing AMP tokens as collateral in these transactions, creating a passive income opportunity for token holders and increasing liquidity for the network. This approach helps maintain a steady flow within the network, attracting both stakers and merchants who benefit from its security and quick transaction assurances.

The AMP tokenomics model is also carefully structured, with a fixed supply of 100 billion tokens to maintain value stability. AMP’s utility has grown through partnerships with platforms like Coinbase, Gemini, and Uniswap, making it accessible across major exchanges and enhancing its reach within DeFi ecosystems. AMP’s open-source design and Flexa’s innovative infrastructure make it a versatile solution for payments, remittances, and various digital and physical asset transfers, facilitating broader crypto adoption and financial flexibility.

Źródło: SoSoValue.

Zapytaj AI o AMP

AI odpowiada na podstawie danych CoinXview i może się mylić. To nie jest porada inwestycyjna.

Ceny według giełd

Giełdy Cena Różnica Głębokość +2%Głęb. +2% Głębokość −2% Spread bid/ask Wolumen 24h Alokacja Handel

Zauważyłeś błędną cenę lub liczbę? Daj nam znać →

Różnica względem ceny łącznej (ważonej wolumenem). Giełdy odbiegające o ponad 5% od największej giełdy są pominięte. Głębokość ±2%: suma zleceń oczekujących w zakresie 2% od ceny — im większa, tym mniejszy poślizg przy dużych transakcjach.

Najtańszy sposób wypłaty AMP

  1. ERC20 (Ethereum) · Bitget · 0,8 AMP (< $0.01)

Porównaj opłaty za wypłatę AMP według sieci na 8 giełdach → · Jak przenosić coiny między giełdami i wybrać sieć

Według publicznych informacji giełd wypłaty AMP są obecnie wstrzymane na: Binance.

Elastyczne oszczędności na giełdach, najlepsze oprocentowanie 98,84% rocznie (Gate). Elastyczne oprocentowanie zmienia się co godzinę.

AMP w DeFi

Kap. / TVL: 47,89 — poniżej 1 oznacza, że kapitalizacja tokena jest mniejsza niż środki zdeponowane w protokole.

Zobacz całe DeFi → · Źródło: DefiLlama

Posiadacze AMP

Portfele posiadaczy
102 778 +0,2% · 13 ngày
10 największych portfeli posiada
63,2% podaży
Sieć
Ethereum

Źródło: Blockscout — dane on-chain z sieci Ethereum, niezweryfikowane ręcznie, aktualizowane co 24 godziny. Monety na kilku sieciach mają łącznie więcej posiadaczy. Duże portfele to często portfele giełd, kontrakty blokady tokenów, skarbce projektów lub mosty. Dowiedz się więcej →

Bezpieczeństwo AMP

Publiczne raporty z audytu: consensys.net/…/amp ↗ · github.com/…/amp ↗

Brak zarejestrowanych włamań w danych DefiLlama.

Audyt nie oznacza, że kontrakty są w pełni bezpieczne. Źródło: DefiLlama. Włamania krypto →

CoinXview Risk Score

40/100 · Dość nisko

Im wyższa ocena, tym większe ryzyko. Oceniamy sami na podstawie danych handlowych z 22 giełd.

Jak oceniamy
  • Płynność (30%): wolumen 24h od 500 mln $ to 0 pkt ryzyka, poniżej 50.000 $ to 100 pkt.
  • Zmienność (25%): średnie dzienne wahanie ceny z 7 dni; poniżej 2% to 0 pkt, 15% lub więcej to 100 pkt. Godziny, w których cena skacze o ponad 40% i od razu wraca (zwykle błędna cena jednej giełdy), nie są liczone.
  • Giełdy z notowaniem (15%): liczone na 8 głównych giełdach (Binance, OKX, Bybit, KuCoin, Gate, Bitget, HTX, MEXC): notowanie na wszystkich 8 to 0 pkt, tylko na 1 to 100 pkt.
  • Spread między giełdami (15%): im bardziej ceny różnią się między giełdami, tym płytszy rynek; 2% lub więcej to 100 pkt.
  • Długość historii cen (15%): 3+ lat historii cen to 0 pkt, poniżej 30 dni to 100 pkt.
  • Incydent bezpieczeństwa (+10 punktów): projekt został zhakowany na 1 mln $ lub więcej w ostatnich 12 miesiącach (dane DefiLlama).

Wynik mierzy głównie ryzyko handlowe (łatwość kupna i sprzedaży, stabilność ceny), z dodatkiem, gdy projekt niedawno zhakowano. Nie ocenia zespołu ani jakości kodu i to nie jest porada inwestycyjna. Niska ocena nie oznacza, że coin jest bezpieczny.

Uprawnienia w kontrakcie AMP

Odczytywanie kontraktu on-chain…

Sami odczytujemy kod kontraktu on-chain (bez pośredników). Posiadanie tych uprawnień nie oznacza oszustwa — mają je duże stablecoiny jak USDT i USDC — ale pokazuje, co zespół nadal kontroluje. Zrób własny research przed zakupem.

Alokacja tokenów i zbiórki funduszy

Alokacja tokenów

Zespół, inwestorzy i pierwsi kontrybutorzy mają ok. 20% całkowitej podaży.

Zbiórki funduszy · łącznie ok. $15,00M

★ inwestor wiodący. „teraz ×N”: obecna w pełni rozwodniona wycena to N-krotność wyceny rundy (szacunek). Rundy finansowania →

Źródło: SoSoValue, aktualizowane co miesiąc. Nazwy grup zachowane tak, jak opublikował je projekt.

Wiadomości i oceny dla AMP

Najnowsze wiadomości, streszczone przez AI CoinXview i ocenione jako pozytywne / negatywne.

Brak wiadomości o AMP w ciągu ostatnich 30 dni.

Wszystkie wiadomości →

Komentarze o AMP

Komentarze to osobiste opinie, nie porady inwestycyjne. Bez linków, numerów telefonów i zaproszeń na prywatne czaty — to częsta taktyka oszustów. Nikt z CoinXview nigdy nie napisze do Ciebie prywatnie.

Alerty cenowe AMP

Powiadomienie na telefon, komputer lub Telegram, gdy cena osiągnie twój poziom — nawet po zamknięciu strony.

Wszystkie Twoje alerty → · Alerty filtra (kapitalizacja, RSI, ATH…) →

Więcej coinów DeFi

Zobacz wszystko →

FAQ AMP

Jaka jest dziś cena AMP?

1 AMP kosztuje $0,0006741, około 0,002643 zł po realnym kursie USDT. W ciągu 24 godzin cena spadła o 1,86%.

Jaki jest ATH AMP?

Najwyższa cena AMP na śledzonych giełdach to $0,07835, w dniu 28.11.2021. Obecna cena jest 99,1% poniżej tego szczytu.

Jaki jest obecny trend ceny AMP?

Według dziennych zamknięć AMP jest w trendzie wzrostowym: cena powyżej średnich 50- i 200-dniowej. RSI 14-dniowy wynosi 48, to strefa neutralna. To wskaźniki pomocnicze, nie pewna prognoza ceny.

Gdzie mogę handlować AMP?

AMP jest notowany w parze z USDT na 13 śledzonych giełdach: Binance, WhiteBIT, LBank, Coinbase, Toobit, Bithumb, Gate, MEXC, BingX, KuCoin, Crypto.com, HTX, Poloniex. Giełda o największym wolumenie to Binance. Porównaj w sekcji „Ceny według giełd” powyżej.

Czy AMP zwykle rośnie czy spada w miesiącu 11?

W 4 latach danych AMP rósł w miesiącu 11 2 z 4 razy, średnio +29,7%; najlepiej +103,6% (2024), najgorzej -27,0% (2022). Przeszłość nie gwarantuje przyszłości.

Ile odsetek można zarobić na AMP?

Elastyczne oszczędzanie (wypłata w każdej chwili) AMP na Gate daje obecnie ok. 98,84% rocznie, najwięcej wśród śledzonych giełd. Odsetki są w AMP i zmieniają się co godzinę; depozyty na giełdzie nie są ubezpieczone jak bankowe.

Która sieć jest najtańsza do wypłaty AMP?

Według publicznych danych giełd najtaniej jest teraz wypłacić AMP przez ERC20 (Ethereum) na Bitget, opłata 0,8 AMP (< $0.01). Odbiorca musi obsługiwać tę sieć; pełna tabela na stronie opłat za wypłatę.

Jaki jest adres kontraktu AMP?

AMP ma kontrakty w 6 sieciach. W Ethereum adres to 0xff20817765cb7f73d4bde2e66e067e58d11095c2. Pełna lista jest w sekcji Kontrakty na górze strony; zawsze sprawdzaj adres przed wysłaniem tokenów lub zakupem na DEX.

Ile portfeli posiada AMP?

W sieci Ethereum około 102 778 portfeli posiada AMP; 10 największych posiada 63,2% podaży (zwykle portfele giełd, kontrakty blokady tokenów i skarbce projektu). Dane on-chain z Blockscout, aktualizowane co 24 godziny.

Jaka jest kapitalizacja AMP?

Kapitalizacja AMP wynosi ok. 54,42 mln $, pozycja #274, przy podaży w obiegu ok. 80 722 685 439 AMP.

Przelicz AMP na inne waluty →

Wszystkie sekcje