CoinXview PortfelApp
PL

Harvest FARM #852 + Portfel

$5,54 -3,11%
Kup FARM

≈ 21,82 zł

Kontrakt: Ethereum 0xa024…a14d +3 sieci

Zawsze sprawdzaj adres kontraktu przed zakupem na DEX lub wysłaniem tokenów. Źródło: adresy tokenów używane przez giełdy (Binance, KuCoin, Bitget, HTX, XT, LBank, WhiteBIT, Poloniex) do wpłat / wypłat. Arbitrum, Polygon, Base, Optimism: odczytane z oficjalnych kontraktów mostów on-chain i listy tokenów Superchain; adresy opublikowane tylko przez jedną giełdę są sprawdzane on-chain po symbolu tokena.

Wskaźniki
Wczytywanie wykresu…

Kapitalizacja
$3,72M#852
Wolumen 24h
$13,57K
Wolumen / kapitalizacja
0,36%
W pełni rozwodniona wycena (FDV)
$3,82M
Podaż w obiegu
672 183 FARM97,4% maksymalnej podaży
Całkowita podaż
690 420
Maksymalna podaż
690 420
Giełdy z notowaniem
3z 22 śledzonych giełd
Cena w BTC / ETH
0,000071722 BTC
0,0024494 ETH

Wyniki cenowe FARM

Min. 24h $5,49Maks. 24h $5,75
Minimum 52 tygodni $4,30Maksimum 52 tygodni $34,49
Najwyższa cena w historii (ATH) $355,0011.08.2021-98.44% od szczytu
Najniższa cena w historii (ATL) $4,2030.10.2026+31.77% od dołka
1h-0,22%
24h-3,11%
7d-20,55%
30d-28,92%
90d+5,67%
1R-72,87%

Wynik względem BTC

1h-0,43%
24h-1,59%
7d-17,62%
30d-21,92%
90d-11,48%
1R-62,54%

Wynik względem ETH

1h-0,31%
24h-1,79%
7d-18,36%
30d-15,27%
90d-10,77%
1R-56,75%

ATH / ATL to najwyższa / najniższa cena na giełdach śledzonych przez serwis, od ostatniego notowania (lub denominacji), z dziennych świec giełdy o największym wolumenie dla tego coina (Coinbase). Dzienna historia cen, miesięczne stopy zwrotu → A gdybyś kupował FARM co tydzień? → Porównaj FARM z BTC →

Jak oceniasz dziś FARM?

Prognoza społeczności: cena FARM na koniec miesiąca

Wczytywanie…

Przelicz FARM

——

Zakupy —

Według średniej ceny z 22 giełd, bez opłat. Tabela przeliczeń FARM na PLN → · Przelicz FARM na inne waluty →

Wskaźniki techniczne FARM

Trend: Spadek (cena poniżej długich średnich kroczących) · RSI 14-dniowe: 28 (wyprzedany)

RSI 14-dniowe28,2wyprzedany
Średnia 20-dniowa (MA20)$6,77Cena niższa o 18,3%
Średnia 50-dniowa (MA50)$7,20Cena niższa o 23,1%
Średnia 200-dniowa (MA200)$6,93Cena niższa o 20,1%
Średni dzienny ruch (30 dni)2,9%umiarkowanie

Na podstawie dziennych zamknięć (UTC) na śledzonych giełdach. RSI 70 lub więcej: przegrzanie, podatność na korekty; 30 lub mniej: mocno wyprzedany, może odbić. RSI całego rynku → · Czym są RSI i MA?

Prognoza ceny FARM: przedział na 7 i 30 dni →

O Harvest (FARM)

Harvest automatically farms the highest yields in DeFi

Źródło: SoSoValue.

Zapytaj AI o FARM

AI odpowiada na podstawie danych CoinXview i może się mylić. To nie jest porada inwestycyjna.

Ceny według giełd

Giełdy Cena Różnica Głębokość +2%Głęb. +2% Głębokość −2% Spread bid/ask Wolumen 24h Alokacja Handel

Zauważyłeś błędną cenę lub liczbę? Daj nam znać →

Różnica względem ceny łącznej (ważonej wolumenem). Giełdy odbiegające o ponad 5% od największej giełdy są pominięte. Głębokość ±2%: suma zleceń oczekujących w zakresie 2% od ceny — im większa, tym mniejszy poślizg przy dużych transakcjach.

Najtańszy sposób wypłaty FARM

  1. ERC20 (Ethereum) · Poloniex · 0,1126 FARM (≈ $0,624)
  2. Hyperliquid · Bitget · 2 FARM (≈ $11,07)

Porównaj opłaty za wypłatę FARM według sieci na 8 giełdach → · Jak przenosić coiny między giełdami i wybrać sieć

Według publicznych informacji giełd wypłaty FARM są obecnie wstrzymane na: Binance.

Elastyczne oszczędności na giełdach, najlepsze oprocentowanie 1,76% rocznie (Gate). Elastyczne oprocentowanie zmienia się co godzinę.

FARM w DeFi

Kap. / TVL: 0,21 — poniżej 1 oznacza, że kapitalizacja tokena jest mniejsza niż środki zdeponowane w protokole.

Zobacz całe DeFi → · Źródło: DefiLlama

Posiadacze FARM

Portfele posiadaczy
15 867 +0,0% · 14 ngày
10 największych portfeli posiada
74,1% podaży
Sieć
Ethereum

Źródło: Blockscout — dane on-chain z sieci Ethereum, niezweryfikowane ręcznie, aktualizowane co 24 godziny. Monety na kilku sieciach mają łącznie więcej posiadaczy. Duże portfele to często portfele giełd, kontrakty blokady tokenów, skarbce projektów lub mosty. Dowiedz się więcej →

Aktywność deweloperska FARM

Poziom aktywności
Brak aktualizacji od 30 dni
Commity w 4 tygodnie (główne repo)
0
Repozytoria zaktualizowane w 30 dni
0 / 10
Ostatnia aktualizacja
1299 dni temu
Gwiazdki GitHub
395

Repozytorium z największą liczbą gwiazdek: harvest (218 ★). Źródło: GitHub, organizacja harvest-finance — tylko publiczne repozytoria, bez forków i zarchiwizowanych; aktualizacja co 3 dni.

Bezpieczeństwo Harvest

Publiczne raporty z audytu: github.com/…/audits ↗

Zhakowany 1 razy, łączne straty $24,00M

Audyt nie oznacza, że kontrakty są w pełni bezpieczne. Źródło: DefiLlama. Włamania krypto →

CoinXview Risk Score

84/100 · Bardzo wysoko

Im wyższa ocena, tym większe ryzyko. Oceniamy sami na podstawie danych handlowych z 22 giełd.

Jak oceniamy
  • Płynność (30%): wolumen 24h od 500 mln $ to 0 pkt ryzyka, poniżej 50.000 $ to 100 pkt.
  • Zmienność (25%): średnie dzienne wahanie ceny z 7 dni; poniżej 2% to 0 pkt, 15% lub więcej to 100 pkt. Godziny, w których cena skacze o ponad 40% i od razu wraca (zwykle błędna cena jednej giełdy), nie są liczone.
  • Giełdy z notowaniem (15%): liczone na 8 głównych giełdach (Binance, OKX, Bybit, KuCoin, Gate, Bitget, HTX, MEXC): notowanie na wszystkich 8 to 0 pkt, tylko na 1 to 100 pkt.
  • Spread między giełdami (15%): im bardziej ceny różnią się między giełdami, tym płytszy rynek; 2% lub więcej to 100 pkt.
  • Długość historii cen (15%): 3+ lat historii cen to 0 pkt, poniżej 30 dni to 100 pkt.
  • Incydent bezpieczeństwa (+10 punktów): projekt został zhakowany na 1 mln $ lub więcej w ostatnich 12 miesiącach (dane DefiLlama).

Wynik mierzy głównie ryzyko handlowe (łatwość kupna i sprzedaży, stabilność ceny), z dodatkiem, gdy projekt niedawno zhakowano. Nie ocenia zespołu ani jakości kodu i to nie jest porada inwestycyjna. Niska ocena nie oznacza, że coin jest bezpieczny.

Uprawnienia w kontrakcie FARM

Odczytywanie kontraktu on-chain…

Sami odczytujemy kod kontraktu on-chain (bez pośredników). Posiadanie tych uprawnień nie oznacza oszustwa — mają je duże stablecoiny jak USDT i USDC — ale pokazuje, co zespół nadal kontroluje. Zrób własny research przed zakupem.

Wiadomości i oceny dla FARM

Najnowsze wiadomości, streszczone przez AI CoinXview i ocenione jako pozytywne / negatywne.

Brak wiadomości o FARM w ciągu ostatnich 30 dni.

Wszystkie wiadomości →

Komentarze o FARM

Komentarze to osobiste opinie, nie porady inwestycyjne. Bez linków, numerów telefonów i zaproszeń na prywatne czaty — to częsta taktyka oszustów. Nikt z CoinXview nigdy nie napisze do Ciebie prywatnie.

Alerty cenowe FARM

Powiadomienie na telefon, komputer lub Telegram, gdy cena osiągnie twój poziom — nawet po zamknięciu strony.

Wszystkie Twoje alerty → · Alerty filtra (kapitalizacja, RSI, ATH…) →

Więcej coinów DeFi

Zobacz wszystko →

FAQ Harvest (FARM)

Jaka jest dziś cena Harvest (FARM)?

1 FARM kosztuje $5,54, około 21,82 zł po realnym kursie USDT. W ciągu 24 godzin cena spadła o 3,11%.

Jaki jest ATH FARM?

Najwyższa cena FARM na śledzonych giełdach to $355,00, w dniu 11.08.2021. Obecna cena jest 98,4% poniżej tego szczytu.

Jaki jest obecny trend ceny FARM?

Według dziennych zamknięć FARM jest w trendzie spadkowym: cena poniżej średnich 50- i 200-dniowej. RSI 14-dniowy wynosi 28, to strefa wyprzedania (mocny spadek, możliwe odbicie). To wskaźniki pomocnicze, nie pewna prognoza ceny.

Gdzie mogę handlować FARM?

FARM jest notowany w parze z USDT na 3 śledzonych giełdach: Coinbase, Gate, Crypto.com. Giełda o największym wolumenie to Coinbase. Porównaj w sekcji „Ceny według giełd” powyżej.

Ile odsetek można zarobić na FARM?

Elastyczne oszczędzanie (wypłata w każdej chwili) FARM na Gate daje obecnie ok. 1,76% rocznie, najwięcej wśród śledzonych giełd. Odsetki są w FARM i zmieniają się co godzinę; depozyty na giełdzie nie są ubezpieczone jak bankowe.

Która sieć jest najtańsza do wypłaty FARM?

Według publicznych danych giełd najtaniej jest teraz wypłacić FARM przez ERC20 (Ethereum) na Poloniex, opłata 0,1126 FARM (≈ $0,6237). Odbiorca musi obsługiwać tę sieć; pełna tabela na stronie opłat za wypłatę.

Jaki jest adres kontraktu FARM?

FARM ma kontrakty w 4 sieciach. W Ethereum adres to 0xa0246c9032bc3a600820415ae600c6388619a14d. Pełna lista jest w sekcji Kontrakty na górze strony; zawsze sprawdzaj adres przed wysłaniem tokenów lub zakupem na DEX.

Czy Harvest został kiedyś zhakowany?

Tak. Według danych DefiLlama Harvest był atakowany 1 razy, łączne straty $24,00M; ostatnio 26.10.2020 (Manipulacja ceną wyroczni).

Ile portfeli posiada FARM?

W sieci Ethereum około 15 867 portfeli posiada FARM; 10 największych posiada 74,1% podaży (zwykle portfele giełd, kontrakty blokady tokenów i skarbce projektu). Dane on-chain z Blockscout, aktualizowane co 24 godziny.

Jaka jest kapitalizacja Harvest (FARM)?

Kapitalizacja FARM wynosi ok. 3,72 mln $, pozycja #852, przy podaży w obiegu ok. 672 183 FARM.

Przelicz FARM na inne waluty →

Wszystkie sekcje