CoinXview PortfelApp
PL

RaveDAO RAVE #367 + Portfel

$0,1366 -0,19%
Kup RAVE

≈ 0,540885 zł

Gdzie kupić najtaniej RAVE

  1. Obliczanie na podstawie arkuszy zleceń giełd…

Cena efektywna jest liczona z arkusza zleceń w chwili wyświetlenia, po odjęciu najtańszej opłaty za wypłatę na giełdzie w natywnej sieci coina; bez opłat transakcyjnych. * Giełda nie publikuje opłat za wypłatę przez API: użyto opłaty szacunkowej (mediana giełd, które je publikują). Tabela opłat każdej giełdy →

Kontrakt: Ethereum 0x1720…Db97 +2 sieci

Zawsze sprawdzaj adres kontraktu przed zakupem na DEX lub wysłaniem tokenów. Źródło: SoSoValue. Źródło: adresy tokenów używane przez giełdy (Binance, KuCoin, Bitget, HTX, XT, LBank, WhiteBIT, Poloniex) do wpłat / wypłat. Arbitrum, Polygon, Base, Optimism: odczytane z oficjalnych kontraktów mostów on-chain i listy tokenów Superchain; adresy opublikowane tylko przez jedną giełdę są sprawdzane on-chain po symbolu tokena.

Wskaźniki
Wczytywanie wykresu…

Kapitalizacja
$36,91M#367
Wolumen 24h
$761,96K
Wolumen / kapitalizacja
2,06%
W pełni rozwodniona wycena (FDV)
$136,59M
Podaż w obiegu
270 224 999 RAVE27,0% maksymalnej podaży
Całkowita podaż
1 000 000 000
Maksymalna podaż
1 000 000 000
Giełdy z notowaniem
5z 22 śledzonych giełd
Cena w BTC / ETH
0,0₅17418 BTC
0,000059526 ETH

Wyniki cenowe RAVE

Min. 24h $0,1328Maks. 24h $0,1379
Minimum 52 tygodni $0,1298Maksimum 52 tygodni $22,63
Najwyższa cena w historii (ATH) $28,9018.04.2026-99.53% od szczytu
Najniższa cena w historii (ATL) $0,129830.10.2026+5.23% od dołka
1h-0,15%
24h-0,19%
7d+0,97%
30d-30,55%
90d-51,39%
1R—

Wynik względem BTC

1h-0,08%
24h-1,02%
7d+2,46%
30d-25,07%
90d-60,26%
1R—

Wynik względem ETH

1h-0,40%
24h-1,34%
7d+1,41%
30d-18,96%
90d-60,39%
1R—

ATH / ATL to najwyższa / najniższa cena na giełdach śledzonych przez serwis, od ostatniego notowania (lub denominacji), z dziennych świec giełdy o największym wolumenie dla tego coina (Coinbase). Dzienna historia cen, miesięczne stopy zwrotu → A gdybyś kupował RAVE co tydzień? → Porównaj RAVE z BTC →

Jak oceniasz dziś RAVE?

Prognoza społeczności: cena RAVE na koniec miesiąca

Wczytywanie…

Przelicz RAVE

——

Zakupy —

Według średniej ceny z 22 giełd, bez opłat. Tabela przeliczeń RAVE na PLN → · Przelicz RAVE na inne waluty →

Wskaźniki techniczne RAVE

Trend: Spadek (cena poniżej długich średnich kroczących) · RSI 14-dniowe: 34 (neutralne)

RSI 14-dniowe33,8neutralne
Średnia 20-dniowa (MA20)$0,1481Cena niższa o 7,8%
Średnia 50-dniowa (MA50)$0,1730Cena niższa o 21,0%
Średnia 200-dniowa (MA200)$0,4974Cena niższa o 72,5%
Średni dzienny ruch (30 dni)2,9%umiarkowanie

Na podstawie dziennych zamknięć (UTC) na śledzonych giełdach. RSI 70 lub więcej: przegrzanie, podatność na korekty; 30 lub mniej: mocno wyprzedany, może odbić. RSI całego rynku → · Czym są RSI i MA?

Prognoza ceny RAVE: przedział na 7 i 30 dni →

O RaveDAO (RAVE)

RaveDAO is a community-driven movement created by ravers, entrepreneurs, builders, and early crypto adopters to reinvent how electronic music culture connects with Web3. What began as a 200-person afterparty during a crypto conference in 2023 has rapidly grown into large-scale events that now attract over 3,000 attendees. The project aims to onboard millions of EDM enthusiasts into crypto by merging real-world festival experiences with digital ownership.

At every RaveDAO event, attendees receive an NFT as proof of participation, reinforcing a sense of digital identity and community belonging. The organization also incorporates philanthropy into its core model, allocating 20% of event proceeds to charitable causes selected by the community. Current initiatives support eye surgeries in remote regions of Nepal and global wellness programs, reflecting the project’s mission to blend entertainment with meaningful social impact.

As RaveDAO expands globally, it continues building large immersive experiences such as ENL1GHT in Singapore, transforming iconic venues into worlds of sound and light. With partnerships, a growing ecosystem, and an engaged community, RaveDAO positions itself as the future of on-chain entertainment—bringing together rave culture, blockchain technology, and collective empowerment.

Źródło: SoSoValue.

Zapytaj AI o RAVE

AI odpowiada na podstawie danych CoinXview i może się mylić. To nie jest porada inwestycyjna.

Ceny według giełd

Giełdy Cena Różnica Głębokość +2%Głęb. +2% Głębokość −2% Spread bid/ask Wolumen 24h Alokacja Handel

Zauważyłeś błędną cenę lub liczbę? Daj nam znać →

Różnica względem ceny łącznej (ważonej wolumenem). Giełdy odbiegające o ponad 5% od największej giełdy są pominięte. Głębokość ±2%: suma zleceń oczekujących w zakresie 2% od ceny — im większa, tym mniejszy poślizg przy dużych transakcjach.

Najtańszy sposób wypłaty RAVE

  1. BEP20 (BNB Chain) · KuCoin · 1,5 RAVE (≈ $0,205)
  2. ERC20 (Ethereum) · KuCoin · 3 RAVE (≈ $0,41)

Porównaj opłaty za wypłatę RAVE według sieci na 8 giełdach → · Jak przenosić coiny między giełdami i wybrać sieć

Instrumenty pochodne RAVE (futures)

Cały rynek →

Dane pochodnych RAVE · Czym jest likwidacja i jak liczy się cenę likwidacji? · Kalkulator futures →

Otwarte pozycje (OI)
$6,48M +0,6% 24h
Wolumen futures 24h
$4,44M
Średni funding
+0,0100% · następny o 20:00 UTC
Likwidacje 24h
$7,06K Long $7,06K · Short —
GiełdyFundingOIWol. 24h
Bitget+0,0100%$2,24M$167,57K
Bybit+0,0100%$1,71M$554,24K
OKX—$1,23M$1,18M
MEXC+0,0100%$924,59K$162,69K
Gate+0,0100%$379,06K$118,97K
BingX+0,0100%—$1,01M
Binance+0,0100%—$1,25M

Kalkulator zysku/straty i likwidacji dla RAVE →

Posiadacze RAVE

Portfele posiadaczy
14 061 +0,2% · 13 ngày
10 największych portfeli posiada
95,7% podaży
Sieć
Ethereum
#Portfel% podaży
10x9831…0f54 portfel multisig78,3%
20x6020…74B0 portfel multisig9,33%
30x0A1F…90d7 portfel multisig2,54%
40xEB74…bE92 portfel multisig2,27%
50x5cd8…9c16 0,92%
60xED9A…8771 0,85%
70x3169…aFe6 portfel multisig0,54%
80x37CB…2E0E 0,38%
90x8f7F…4c3A 0,29%
100x5b62…Fe99 0,28%

Źródło: Blockscout — dane on-chain z sieci Ethereum, niezweryfikowane ręcznie, aktualizowane co 24 godziny. Monety na kilku sieciach mają łącznie więcej posiadaczy. Duże portfele to często portfele giełd, kontrakty blokady tokenów, skarbce projektów lub mosty. Dowiedz się więcej →

CoinXview Risk Score

45/100 · Średnio

Im wyższa ocena, tym większe ryzyko. Oceniamy sami na podstawie danych handlowych z 22 giełd.

Jak oceniamy
  • Płynność (30%): wolumen 24h od 500 mln $ to 0 pkt ryzyka, poniżej 50.000 $ to 100 pkt.
  • Zmienność (25%): średnie dzienne wahanie ceny z 7 dni; poniżej 2% to 0 pkt, 15% lub więcej to 100 pkt. Godziny, w których cena skacze o ponad 40% i od razu wraca (zwykle błędna cena jednej giełdy), nie są liczone.
  • Giełdy z notowaniem (15%): liczone na 8 głównych giełdach (Binance, OKX, Bybit, KuCoin, Gate, Bitget, HTX, MEXC): notowanie na wszystkich 8 to 0 pkt, tylko na 1 to 100 pkt.
  • Spread między giełdami (15%): im bardziej ceny różnią się między giełdami, tym płytszy rynek; 2% lub więcej to 100 pkt.
  • Długość historii cen (15%): 3+ lat historii cen to 0 pkt, poniżej 30 dni to 100 pkt.
  • Incydent bezpieczeństwa (+10 punktów): projekt został zhakowany na 1 mln $ lub więcej w ostatnich 12 miesiącach (dane DefiLlama).

Wynik mierzy głównie ryzyko handlowe (łatwość kupna i sprzedaży, stabilność ceny), z dodatkiem, gdy projekt niedawno zhakowano. Nie ocenia zespołu ani jakości kodu i to nie jest porada inwestycyjna. Niska ocena nie oznacza, że coin jest bezpieczny.

Uprawnienia w kontrakcie RAVE

Odczytywanie kontraktu on-chain…

Sami odczytujemy kod kontraktu on-chain (bez pośredników). Posiadanie tych uprawnień nie oznacza oszustwa — mają je duże stablecoiny jak USDT i USDC — ale pokazuje, co zespół nadal kontroluje. Zrób własny research przed zakupem.

Wiadomości i oceny dla RAVE

Najnowsze wiadomości, streszczone przez AI CoinXview i ocenione jako pozytywne / negatywne.

Brak wiadomości o RAVE w ciągu ostatnich 30 dni.

Wszystkie wiadomości →

Komentarze o RAVE

Komentarze to osobiste opinie, nie porady inwestycyjne. Bez linków, numerów telefonów i zaproszeń na prywatne czaty — to częsta taktyka oszustów. Nikt z CoinXview nigdy nie napisze do Ciebie prywatnie.

Alerty cenowe RAVE

Powiadomienie na telefon, komputer lub Telegram, gdy cena osiągnie twój poziom — nawet po zamknięciu strony.

Wszystkie Twoje alerty → · Alerty filtra (kapitalizacja, RSI, ATH…) →

Więcej coinów Ekosystem Ethereum

Zobacz wszystko →

FAQ RaveDAO (RAVE)

Jaka jest dziś cena RaveDAO (RAVE)?

1 RAVE kosztuje $0,1366, około 0,540885 zł po realnym kursie USDT. W ciągu 24 godzin cena spadła o 0,19%.

Jaki jest ATH RAVE?

Najwyższa cena RAVE na śledzonych giełdach to $28,90, w dniu 18.04.2026. Obecna cena jest 99,5% poniżej tego szczytu.

Jaki jest obecny trend ceny RAVE?

Według dziennych zamknięć RAVE jest w trendzie spadkowym: cena poniżej średnich 50- i 200-dniowej. RSI 14-dniowy wynosi 34, to strefa neutralna. To wskaźniki pomocnicze, nie pewna prognoza ceny.

Gdzie mogę handlować RAVE?

RAVE jest notowany w parze z USDT na 5 śledzonych giełdach: LBank, KuCoin, Coinbase, BingX, Bitget. Giełda o największym wolumenie to LBank. Porównaj w sekcji „Ceny według giełd” powyżej.

Która sieć jest najtańsza do wypłaty RAVE?

Według publicznych danych giełd najtaniej jest teraz wypłacić RAVE przez BEP20 (BNB Chain) na KuCoin, opłata 1,5 RAVE (≈ $0,2049). Odbiorca musi obsługiwać tę sieć; pełna tabela na stronie opłat za wypłatę.

Jaki jest adres kontraktu RAVE?

RAVE ma kontrakty w 3 sieciach. W Ethereum adres to 0x17205fab260a7a6383a81452cE6315A39370Db97. Pełna lista jest w sekcji Kontrakty na górze strony; zawsze sprawdzaj adres przed wysłaniem tokenów lub zakupem na DEX.

Ile portfeli posiada RAVE?

W sieci Ethereum około 14 061 portfeli posiada RAVE; 10 największych posiada 95,7% podaży (zwykle portfele giełd, kontrakty blokady tokenów i skarbce projektu). Dane on-chain z Blockscout, aktualizowane co 24 godziny.

Jaka jest kapitalizacja RaveDAO (RAVE)?

Kapitalizacja RAVE wynosi ok. 36,91 mln $, pozycja #367, przy podaży w obiegu ok. 270 224 999 RAVE.

Przelicz RAVE na inne waluty →

Wszystkie sekcje