Maverick Protocol MAV
#695
+ Portfel
Kup MAV
Kup MAV na giełdzie
Ceny to rzeczywiste dane z każdej giełdy.
≈ 0,031882 zł
Gdzie kupić najtaniej MAV
- Obliczanie na podstawie arkuszy zleceń giełd…
Cena efektywna jest liczona z arkusza zleceń w chwili wyświetlenia, po odjęciu najtańszej opłaty za wypłatę na giełdzie w natywnej sieci coina; bez opłat transakcyjnych. * Giełda nie publikuje opłat za wypłatę przez API: użyto opłaty szacunkowej (mediana giełd, które je publikują). Tabela opłat każdej giełdy →
Kontrakt: Ethereum 0x7448…6abd +3 sieci
- Ethereum
0x7448c7456a97769f6cd04f1e83a4a23ccdc46abd↗Trust
- BNB Smart Chain
0xd691d9a68c887bdf34da8c36f63487333acfd103↗Trust
- Base
0x64b88c73a5dfa78d1713fe1b4c69a22d7e0faaa7↗Trust
- zkSync Era
0x787c09494ec8bcb24dcaf8659e7d5d69979ee508↗
Zawsze sprawdzaj adres kontraktu przed zakupem na DEX lub wysłaniem tokenów. Źródło: adresy tokenów używane przez giełdy (Binance, KuCoin, Bitget, HTX, XT, LBank, WhiteBIT, Poloniex) do wpłat / wypłat. Arbitrum, Polygon, Base, Optimism: odczytane z oficjalnych kontraktów mostów on-chain i listy tokenów Superchain; adresy opublikowane tylko przez jedną giełdę są sprawdzane on-chain po symbolu tokena.
Kapitalizacja = cena × podaż w obiegu z danego dnia (serwis zapisuje podaż codziennie od 02.10.2026). Wcześniej jest szacowana według obecnej podaży, więc dla coinów, których podaż mocno wzrosła, dawne wartości będą niedokładne.
Wykres TradingView: pełne narzędzia rysowania i setki wskaźników. Dane dostarcza TradingView.
- Kapitalizacja
- $9,44M#695
- Wolumen 24h
- $589,80K
- Wolumen / kapitalizacja
- 6,25%
- W pełni rozwodniona wycena (FDV)
- $16,10M
- Podaż w obiegu
- 1 172 717 582 MAV58,6% maksymalnej podaży
- Całkowita podaż
- 2 000 000 000
- Maksymalna podaż
- 2 000 000 000
- Giełdy z notowaniem
- 10z 22 śledzonych giełd
- Cena w BTC / ETH
- 0,0₆10575 BTC
0,0₅35896 ETH
Wyniki cenowe MAV
Wynik względem BTC
Wynik względem ETH
ATH / ATL to najwyższa / najniższa cena na giełdach śledzonych przez serwis, od ostatniego notowania (lub denominacji), z dziennych świec giełdy o największym wolumenie dla tego coina (Binance). Dzienna historia cen, miesięczne stopy zwrotu → A gdybyś kupował MAV co tydzień? → Porównaj MAV z BTC →
Jak oceniasz dziś MAV?
50% wzrostowo · 50% spadkowo · 0 głosów dziś
Prognoza społeczności: cena MAV na koniec miesiąca
Wczytywanie…
Przelicz MAV
——
Zakupy —
Według średniej ceny z 22 giełd, bez opłat. Tabela przeliczeń MAV na PLN → · Przelicz MAV na inne waluty →
Wskaźniki techniczne MAV
Trend: Spadek (cena poniżej długich średnich kroczących) · RSI 14-dniowe: 30 (wyprzedany)
| RSI 14-dniowe | 29,8 | wyprzedany |
|---|---|---|
| Średnia 20-dniowa (MA20) | $0,009190 | Cena niższa o 12,4% |
| Średnia 50-dniowa (MA50) | $0,01056 | Cena niższa o 23,7% |
| Średnia 200-dniowa (MA200) | $0,01105 | Cena niższa o 27,2% |
| Średni dzienny ruch (30 dni) | 2,9% | umiarkowanie |
Na podstawie dziennych zamknięć (UTC) na śledzonych giełdach. RSI 70 lub więcej: przegrzanie, podatność na korekty; 30 lub mniej: mocno wyprzedany, może odbić. RSI całego rynku → · Czym są RSI i MA?
O Maverick Protocol (MAV)
What is the project about?
Maverick Protocol is a next-generation DeFi infrastructure focused on increasing industry efficiency, powered by Maverick AMM.
What makes your project unique?
Maverick AMM eliminates this complexity by letting users select a movement mode that will move their liquidity for them. Some other innovative features of Maverick AMM are:
- Customized Liquidity Distributions
- Fee Auto-compounding
- Liquidity Shaping Using Boosted Positions
- Native LST Support with Price Following function and Protocol Support.
History of your project.
- Maverick raised 3 rounds of funding with a total $18 million raised. Investors including Founders Fund, Pantera Capital, Coinbase Ventures, Binance Labs, Circle Ventures, Gemini, etc.
- Maverick launched Maverick AMM to Ethereum Mainnet in March 2023, zkSync Era in April 2023, and BNB Chain in June 2023.
- Maverick supported over 2.5 B trading volume and hit top 5 DEXs by volume on all chains according to DefiLlama.
- Surpassed Uniswap and Curve to become #1 for wstETH (Liquid Staking Token) trading volume
What’s next for your project?
Q3 2023:
- Launch Voting Escrow and Governance contracts
Q4 2023 (subject to DAO votes):
- Launch Boosted Pool Voting
- Launch AMM on more chains
H1 2024 (subject to DAO votes):
- MAV LayerZero support on more chains
What can your token be used for?
MAV is the native utility token of the Maverick ecosystem. It is designed for governance of Maverick.
Maverick governance will take place through a Voting Escrow (ve) contract, where users can stake MAV to receive veMAV. veMAV’s governance is designed to put more voting power in the hands of users who are committed to the ecosystem and provides protection against mercenary governance. The longer a user chooses to stake their MAV for, the more veMAV they will receive in return and the more voting power they will have.
Źródło: SoSoValue.
Zapytaj AI o MAV
AI odpowiada na podstawie danych CoinXview i może się mylić. To nie jest porada inwestycyjna.
Ceny według giełd
| Giełdy | Cena | Głęb. +2% | Handel |
|---|
Inne pary handlowe (BTC, ETH, EUR…) ·
| Giełdy | Cena pary | Wolumen 24h |
|---|
Te pary są tylko poglądowe: nie wliczają się do łącznej ceny coina ani wolumenu 24h. Przeliczone po bieżącej cenie waluty kwotowanej.
Zauważyłeś błędną cenę lub liczbę? Daj nam znać →
Różnica względem ceny łącznej (ważonej wolumenem). Giełdy odbiegające o ponad 5% od największej giełdy są pominięte. Głębokość ±2%: suma zleceń oczekujących w zakresie 2% od ceny — im większa, tym mniejszy poślizg przy dużych transakcjach.
Najtańszy sposób wypłaty MAV
- ERC20 (Ethereum) · Poloniex · 62,8 MAV (≈ $0,506)
Porównaj opłaty za wypłatę MAV według sieci na 8 giełdach → · Jak przenosić coiny między giełdami i wybrać sieć
Według publicznych informacji giełd wypłaty MAV są obecnie wstrzymane na: Binance, XT.
Elastyczne oszczędności na giełdach, najlepsze oprocentowanie 3,28% rocznie (Gate). Elastyczne oprocentowanie zmienia się co godzinę.
Handel na DEX-ach
| Para | Cena | Wol. 24h | Płyn. |
|---|
Pokazujemy tylko pary głównego tokena (ta sama nazwa, wycena zbliżona do kapitalizacji, cena w granicach 10% od ceny łącznej), aby uniknąć fałszywych tokenów z tym samym tickerem. Źródło: DexScreener.
Instrumenty pochodne MAV (futures)
Cały rynek →Dane pochodnych MAV · Czym jest likwidacja i jak liczy się cenę likwidacji? · Kalkulator futures →
- Otwarte pozycje (OI)
- $1,35M +0,8% 24h
- Wolumen futures 24h
- $2,00M
- Średni funding
- +0,0190% · następny o 16:00 UTC
- Likwidacje 24h
- $20,74K Long $20,74K · Short —
| Giełdy | Funding | OI | Wol. 24h |
|---|---|---|---|
| Bitget | +0,0100% | $656,11K | $55,93K |
| Bybit | +0,0100% | $403,17K | $108,28K |
| MEXC | +0,0100% | $223,54K | $105,19K |
| Gate | +0,2034% | $66,42K | $34,21K |
| BingX | +0,0100% | — | $695,92K |
| Binance | +0,0100% | — | $1,00M |
MAV w DeFi
- Maverick V1 Giełdy DEX$962,21K+0,24%7d
- Maverick V2 Giełdy DEX$860,91K-11,42%7d
Kap. / TVL: 5,18 — poniżej 1 oznacza, że kapitalizacja tokena jest mniejsza niż środki zdeponowane w protokole.
Zobacz całe DeFi → · Źródło: DefiLlama
Posiadacze MAV
- Portfele posiadaczy
- 10 983 +0,8% · 17 ngày
- 10 największych portfeli posiada
- 89,7% podaży
- Sieć
- Ethereum
| # | Portfel | % podaży |
|---|---|---|
| 1 | 0x4eBC…cE71 portfel multisig | 25,3% |
| 2 | Binance: Hot Wallet 20 0xF977…aceC | 23,1% |
| 3 | 0xBCD0…8704 portfel multisig | 14,5% |
| 4 | 0x5c6a…C62a portfel multisig | 10,9% |
| 5 | Binance 117 0x4368…F042 | 4,27% |
| 6 | 0x5364…6b19 | 3,69% |
| 7 | 0xe351…5c6d portfel multisig | 3,23% |
| 8 | 0xfB76…C514 | 2,69% |
| 9 | 0x9654…3876 portfel multisig | 1,06% |
| 10 | Binance: Hot Wallet 0x5a52…Efcb | 1,05% |
Źródło: Blockscout — dane on-chain z sieci Ethereum, niezweryfikowane ręcznie, aktualizowane co 24 godziny. Monety na kilku sieciach mają łącznie więcej posiadaczy. Duże portfele to często portfele giełd, kontrakty blokady tokenów, skarbce projektów lub mosty. Dowiedz się więcej →
Bezpieczeństwo Maverick Protocol
Publiczne raporty z audytu: github.com/…/audits ↗
Brak zarejestrowanych włamań w danych DefiLlama.
Audyt nie oznacza, że kontrakty są w pełni bezpieczne. Źródło: DefiLlama. Włamania krypto →
CoinXview Risk Score
39/100 · Dość niskoIm wyższa ocena, tym większe ryzyko. Oceniamy sami na podstawie danych handlowych z 22 giełd.
-
Płynnośćwaga 30%73
Wolumen 24h 590 tys. $
-
Zmiennośćwaga 25%15
Cena waha się średnio o 3,9% dziennie w ciągu 7 dni
-
Giełdy z notowaniemwaga 15%43
Notowany na 5/8 głównych giełdach
-
Spread między giełdamiwaga 15%44
Najdalsza giełda odbiega o 0,88% od ceny łącznej
-
Długość historii cenwaga 15%0
Około 3,4 lat historii cen
Porównaj 100 największych monet → · Osadź odznakę
Jak oceniamy
- Płynność (30%): wolumen 24h od 500 mln $ to 0 pkt ryzyka, poniżej 50.000 $ to 100 pkt.
- Zmienność (25%): średnie dzienne wahanie ceny z 7 dni; poniżej 2% to 0 pkt, 15% lub więcej to 100 pkt. Godziny, w których cena skacze o ponad 40% i od razu wraca (zwykle błędna cena jednej giełdy), nie są liczone.
- Giełdy z notowaniem (15%): liczone na 8 głównych giełdach (Binance, OKX, Bybit, KuCoin, Gate, Bitget, HTX, MEXC): notowanie na wszystkich 8 to 0 pkt, tylko na 1 to 100 pkt.
- Spread między giełdami (15%): im bardziej ceny różnią się między giełdami, tym płytszy rynek; 2% lub więcej to 100 pkt.
- Długość historii cen (15%): 3+ lat historii cen to 0 pkt, poniżej 30 dni to 100 pkt.
- Incydent bezpieczeństwa (+10 punktów): projekt został zhakowany na 1 mln $ lub więcej w ostatnich 12 miesiącach (dane DefiLlama).
Wynik mierzy głównie ryzyko handlowe (łatwość kupna i sprzedaży, stabilność ceny), z dodatkiem, gdy projekt niedawno zhakowano. Nie ocenia zespołu ani jakości kodu i to nie jest porada inwestycyjna. Niska ocena nie oznacza, że coin jest bezpieczny.
Uprawnienia w kontrakcie MAV
Odczytywanie kontraktu on-chain…
Sami odczytujemy kod kontraktu on-chain (bez pośredników). Posiadanie tych uprawnień nie oznacza oszustwa — mają je duże stablecoiny jak USDT i USDC — ale pokazuje, co zespół nadal kontroluje. Zrób własny research przed zakupem.
Wiadomości i oceny dla MAV
Najnowsze wiadomości, streszczone przez AI CoinXview i ocenione jako pozytywne / negatywne.
Brak wiadomości o MAV w ciągu ostatnich 30 dni.
Komentarze o MAV
Zaloguj się, aby komentować Nie masz konta? Utwórz za darmo.
Brak komentarzy. Bądź pierwszy, który podzieli się opinią o MAV.
Komentarze to osobiste opinie, nie porady inwestycyjne. Bez linków, numerów telefonów i zaproszeń na prywatne czaty — to częsta taktyka oszustów. Nikt z CoinXview nigdy nie napisze do Ciebie prywatnie.
Alerty cenowe MAV
Powiadomienie na telefon, komputer lub Telegram, gdy cena osiągnie twój poziom — nawet po zamknięciu strony.
Wszystkie Twoje alerty → · Alerty filtra (kapitalizacja, RSI, ATH…) →
Ocena ryzyka MAV · Najtańsza giełda do kupna MAV
Więcej coinów Infrastruktura
Zobacz wszystko →Inne coiny
ENSO PRIME CORN ALI RARE RSC 4 DRB POND DYM PONKE UDS SLX LCX BOBA DRIFT IN ACT EVAA SOIL BLUAI XU3O8 CHEEL GODS
FAQ Maverick Protocol (MAV)
Jaka jest dziś cena Maverick Protocol (MAV)?
1 MAV kosztuje $0,008051, około 0,031882 zł po realnym kursie USDT. W ciągu 24 godzin cena spadła o 1,37%.
Jaki jest ATH MAV?
Najwyższa cena MAV na śledzonych giełdach to $0,8198, w dniu 1.04.2024. Obecna cena jest 99,0% poniżej tego szczytu.
Jaki jest obecny trend ceny MAV?
Według dziennych zamknięć MAV jest w trendzie spadkowym: cena poniżej średnich 50- i 200-dniowej. RSI 14-dniowy wynosi 30, to strefa wyprzedania (mocny spadek, możliwe odbicie). To wskaźniki pomocnicze, nie pewna prognoza ceny.
Gdzie mogę handlować MAV?
MAV jest notowany w parze z USDT na 10 śledzonych giełdach: Binance, Toobit, LBank, MEXC, WhiteBIT, Bithumb, Bitget, KuCoin, Gate, Poloniex. Giełda o największym wolumenie to Binance. Porównaj w sekcji „Ceny według giełd” powyżej.
Ile odsetek można zarobić na MAV?
Elastyczne oszczędzanie (wypłata w każdej chwili) MAV na Gate daje obecnie ok. 3,28% rocznie, najwięcej wśród śledzonych giełd. Odsetki są w MAV i zmieniają się co godzinę; depozyty na giełdzie nie są ubezpieczone jak bankowe.
Która sieć jest najtańsza do wypłaty MAV?
Według publicznych danych giełd najtaniej jest teraz wypłacić MAV przez ERC20 (Ethereum) na Poloniex, opłata 62,8 MAV (≈ $0,5056). Odbiorca musi obsługiwać tę sieć; pełna tabela na stronie opłat za wypłatę.
Jaki jest adres kontraktu MAV?
MAV ma kontrakty w 4 sieciach. W Ethereum adres to 0x7448c7456a97769f6cd04f1e83a4a23ccdc46abd. Pełna lista jest w sekcji Kontrakty na górze strony; zawsze sprawdzaj adres przed wysłaniem tokenów lub zakupem na DEX.
Ile portfeli posiada MAV?
W sieci Ethereum około 10 983 portfeli posiada MAV; 10 największych posiada 89,7% podaży (zwykle portfele giełd, kontrakty blokady tokenów i skarbce projektu). Dane on-chain z Blockscout, aktualizowane co 24 godziny.
Jaka jest kapitalizacja Maverick Protocol (MAV)?
Kapitalizacja MAV wynosi ok. 9,44 mln $, pozycja #695, przy podaży w obiegu ok. 1 172 717 582 MAV.