Maverick Protocol MAV
#693
+ Портфель
Купити MAV
Купити MAV на біржі
Ціни — реальні дані кожної біржі.
≈ 0,361462 ₴
Де купити найдешевше MAV
- Розрахунок за біржовими стаканами…
Ефективна ціна розраховується за стаканом на момент перегляду з урахуванням найнижчої комісії біржі за виведення в рідній мережі монети; торгові комісії не враховано. * Біржа не публікує комісії за виведення через API: використано оціночну комісію (медіана бірж, які їх публікують). Тарифи кожної біржі →
Контракт: Ethereum 0x7448…6abd +3 мереж
- Ethereum
0x7448c7456a97769f6cd04f1e83a4a23ccdc46abd↗Trust
- BNB Smart Chain
0xd691d9a68c887bdf34da8c36f63487333acfd103↗Trust
- Base
0x64b88c73a5dfa78d1713fe1b4c69a22d7e0faaa7↗Trust
- zkSync Era
0x787c09494ec8bcb24dcaf8659e7d5d69979ee508↗
Завжди перевіряйте адресу контракту перед купівлею на DEX або надсиланням токенів. Джерело: адреси токенів, які біржі (Binance, KuCoin, Bitget, HTX, XT, LBank, WhiteBIT, Poloniex) використовують для депозитів / виведення. Arbitrum, Polygon, Base, Optimism: дані з офіційних мостових контрактів у блокчейні та списку токенів Superchain; адреси, опубліковані лише однією біржею, перевіряються за символом токена в блокчейні.
Капіталізація = ціна × обігова пропозиція того дня (сайт записує пропозицію щодня з 02.10.2026). До цього вона оцінюється за поточною пропозицією, тож для монет, пропозиція яких сильно зросла, минулі значення будуть неточними.
Графік TradingView: повний набір інструментів малювання й сотні індикаторів. Дані надає TradingView.
- Капіталізація
- $9,14M#693
- Обсяг 24h
- $1,01M
- Обсяг / Капіталізація
- 11,06%
- Повністю розводнена оцінка (FDV)
- $15,58M
- Обігова пропозиція
- 1 172 717 582 MAV58,6% від максимальної пропозиції
- Загальна пропозиція
- 2 000 000 000
- Максимальна пропозиція
- 2 000 000 000
- Біржі з лістингом
- 10з 22 відстежуваних бірж
- Ціна в BTC / ETH
- 0,0₆10275 BTC
0,0₅34855 ETH
Динаміка ціни MAV
Динаміка відносно BTC
Динаміка відносно ETH
ATH / ATL — найвища / найнижча ціна на біржах, які відстежує сайт, з останнього лістингу (або деномінації), за денними свічками біржі з найбільшим обсягом для цієї монети (Binance). Щоденна історія цін, місячна дохідність → А якби ви купували MAV щотижня? → Порівняти MAV з BTC →
Які у вас відчуття щодо MAV сьогодні?
50% бичачих · 50% ведмежих · 0 голосів сьогодні
Прогноз спільноти: ціна MAV на кінець місяця
Завантаження…
Конвертувати MAV
——
Купівлі —
За середньою ціною 22 бірж, без урахування комісій. Таблиця конвертації MAV у UAH → · Конвертувати MAV в інші валюти →
Технічні індикатори MAV
Тренд: Падіння (ціна нижче довгих ковзних середніх) · RSI за 14 днів: 31 (нейтрально)
| RSI за 14 днів | 31,0 | нейтрально |
|---|---|---|
| Середня за 20 днів (MA20) | $0,009052 | Ціна нижча на 13,9% |
| Середня за 50 днів (MA50) | $0,01048 | Ціна нижча на 25,6% |
| Середня за 200 днів (MA200) | $0,01101 | Ціна нижча на 29,2% |
| Середній денний рух (30 днів) | 3,1% | високий |
За денними закриттями (UTC) на біржах, які ми відстежуємо. RSI 70 і більше: перегрів, схильність до відкатів; 30 і менше: сильно перепродано, можливий відскок. RSI всього ринку → · Що таке RSI і MA?
Про Maverick Protocol (MAV)
What is the project about?
Maverick Protocol is a next-generation DeFi infrastructure focused on increasing industry efficiency, powered by Maverick AMM.
What makes your project unique?
Maverick AMM eliminates this complexity by letting users select a movement mode that will move their liquidity for them. Some other innovative features of Maverick AMM are:
- Customized Liquidity Distributions
- Fee Auto-compounding
- Liquidity Shaping Using Boosted Positions
- Native LST Support with Price Following function and Protocol Support.
History of your project.
- Maverick raised 3 rounds of funding with a total $18 million raised. Investors including Founders Fund, Pantera Capital, Coinbase Ventures, Binance Labs, Circle Ventures, Gemini, etc.
- Maverick launched Maverick AMM to Ethereum Mainnet in March 2023, zkSync Era in April 2023, and BNB Chain in June 2023.
- Maverick supported over 2.5 B trading volume and hit top 5 DEXs by volume on all chains according to DefiLlama.
- Surpassed Uniswap and Curve to become #1 for wstETH (Liquid Staking Token) trading volume
What’s next for your project?
Q3 2023:
- Launch Voting Escrow and Governance contracts
Q4 2023 (subject to DAO votes):
- Launch Boosted Pool Voting
- Launch AMM on more chains
H1 2024 (subject to DAO votes):
- MAV LayerZero support on more chains
What can your token be used for?
MAV is the native utility token of the Maverick ecosystem. It is designed for governance of Maverick.
Maverick governance will take place through a Voting Escrow (ve) contract, where users can stake MAV to receive veMAV. veMAV’s governance is designed to put more voting power in the hands of users who are committed to the ecosystem and provides protection against mercenary governance. The longer a user chooses to stake their MAV for, the more veMAV they will receive in return and the more voting power they will have.
Джерело: SoSoValue.
Запитати AI про MAV
AI відповідає на основі даних CoinXview і може помилятися. Не є інвестиційною порадою.
Ціни за біржами
| Біржі | Ціна | Глиб. +2% | Торгувати |
|---|
Інші торгові пари (BTC, ETH, EUR…) ·
| Біржі | Ціна пари | Обсяг 24h |
|---|
Ці пари лише для довідки: вони не враховуються в зведеній ціні монети чи обсязі за 24h. Конвертовано за поточною ціною валюти котирування.
Помітили неправильну ціну чи цифру? Повідомте нам →
Різницю показано відносно зведеної ціни (зваженої за обсягом). Біржі, що відхиляються від найбільшої біржі більш ніж на 5%, виключено. Глибина ±2%: сума лімітних ордерів у межах 2% від ціни — що вона більша, то менше прослизання на великих угодах.
Найдешевший спосіб вивести MAV
- ERC20 (Ethereum) · Poloniex · 62,8 MAV (≈ $0,489)
Порівняйте комісії за виведення MAV за мережами на 8 біржах → · Як переказувати монети між біржами й обирати мережу
За публічною інформацією бірж, виведення MAV наразі призупинено на: Binance, XT.
Гнучкі заощадження на біржах, найкраща ставка 3,18% на рік (Gate). Гнучкі ставки змінюються щогодини.
Торгівля на DEX
| Пара | Ціна | Обсяг 24h | Ліквід. |
|---|
Показано лише пари основного токена (та сама назва, оцінка близька до капіталізації, ціна в межах 10% від зведеної), щоб уникнути фальшивих токенів з тим самим тикером. Джерело: DexScreener.
Деривативи MAV (ф'ючерси)
Увесь ринок →Дані деривативів MAV · Що таке ліквідація і як розраховується ціна ліквідації? · Калькулятор ф'ючерсів →
- Відкритий інтерес (OI)
- $1,37M +1,5% 24h
- Обсяг ф'ючерсів за 24 год
- $2,60M
- Середній фандинг
- +0,0113% · наступна о 00:00 UTC
- Ліквідації 24h
- $6,62 Лонг $6,62 · Шорт —
| Біржі | Фандинг | OI | Обсяг 24h |
|---|---|---|---|
| Bitget | +0,0100% | $656,12K | $80,88K |
| Bybit | +0,0100% | $427,98K | $290,44K |
| MEXC | +0,0100% | $218,84K | $105,30K |
| Gate | +0,0397% | $63,05K | $38,07K |
| Binance | +0,0100% | — | $1,42M |
| BingX | +0,0100% | — | $666,92K |
MAV у DeFi
- Maverick V1 DEX$963,16K-0,18%7д
- Maverick V2 DEX$863,65K-0,84%7д
Капіталізація / TVL: 5,00 — менше 1 означає, що капіталізація токена менша за кошти, внесені в протокол.
Увесь DeFi → · Джерело: DefiLlama
Власники MAV
- Гаманців-власників
- 10 987 +0,9% · 19 ngày
- Топ-10 гаманців тримають
- 89,7% від пропозиції
- Мережа
- Ethereum
| # | Гаманець | % пропозиції |
|---|---|---|
| 1 | 0x4eBC…cE71 мультипідписний гаманець | 25,3% |
| 2 | Binance: Hot Wallet 20 0xF977…aceC | 23,1% |
| 3 | 0xBCD0…8704 мультипідписний гаманець | 14,5% |
| 4 | 0x5c6a…C62a мультипідписний гаманець | 10,9% |
| 5 | Binance 117 0x4368…F042 | 4,27% |
| 6 | 0x5364…6b19 | 3,69% |
| 7 | 0xe351…5c6d мультипідписний гаманець | 3,23% |
| 8 | 0xfB76…C514 | 2,69% |
| 9 | 0x9654…3876 мультипідписний гаманець | 1,06% |
| 10 | Binance: Hot Wallet 0x5a52…Efcb | 1,05% |
Джерело: Blockscout — ончейн-дані мережі Ethereum, без ручної перевірки, оновлення раз на 24 години. У монет у кількох мережах власників загалом більше. Великі гаманці — зазвичай гаманці бірж, контракти блокування токенів, скарбниці проєктів або мости. Докладніше →
Безпека Maverick Protocol
Публічні звіти аудиту: github.com/…/audits ↗
У даних DefiLlama зломів не зафіксовано.
Аудит не означає, що контракти повністю безпечні. Джерело: DefiLlama. Зломи в крипті →
CoinXview Risk Score
35/100 · Досить низькийЩо вища оцінка, то ризикованіше. Ми розраховуємо її самі з торгових даних 22 бірж.
-
Ліквідністьвага 30%67
Обсяг за 24 год $1,0M
-
Волатильністьвага 25%17
Ціна коливається в середньому на 4,2% за день протягом 7 днів
-
Біржі з лістингомвага 15%43
Лістинг на 5/8 основних біржах
-
Спред між біржамивага 15%25
Найвіддаленіша біржа відхиляється на 0,50% від зведеної ціни
-
Тривалість історії цінвага 15%0
Близько 3,4 років історії цін
Порівняти 100 найбільших монет → · Вбудувати значок
Як рахується оцінка
- Ліквідність (30%): обсяг за 24 год від $500M — 0 балів ризику, менше $50.000 — 100.
- Волатильність (25%): середнє денне коливання ціни за 7 днів; менше 2% — 0 балів, 15% і більше — 100. Години, коли ціна стрибає більш ніж на 40% і одразу повертається (зазвичай хибна ціна однієї біржі), не враховуються.
- Біржі з лістингом (15%): рахується на 8 основних біржах (Binance, OKX, Bybit, KuCoin, Gate, Bitget, HTX, MEXC): лістинг на всіх 8 — 0 балів, лише на 1 — 100.
- Спред між біржами (15%): що більше ціни відрізняються між біржами, то тонший ринок; 2% і більше — 100 балів.
- Тривалість історії цін (15%): 3+ років історії цін — 0 балів, менше 30 днів — 100.
- Інцидент безпеки (+10 балів): проєкт зламали на 1 млн $ і більше за останні 12 місяців (дані DefiLlama).
Оцінка переважно відображає торговий ризик (чи легко купити й продати, чи стабільна ціна) і підвищується, якщо проєкт нещодавно зламали. Вона не оцінює команду чи якість коду і не є інвестиційною порадою. Низька оцінка не означає, що монета безпечна.
Дозволи контракту MAV
Читаю контракт у блокчейні…
Ми самі читаємо код контракту в блокчейні (без третіх сторін). Наявність цих дозволів не означає шахрайство — вони є й у великих стейблкоїнів, як-от USDT і USDC, — але показує, що команда досі контролює. Проведіть власне дослідження перед купівлею.
Новини та оцінки для MAV
Останні новини у стислому викладі ШІ CoinXview з оцінкою позитив / негатив.
За останні 30 днів немає новин про MAV.
Коментарі до MAV
Увійдіть, щоб коментувати Ще немає облікового запису? Створіть безкоштовно.
Коментарів ще немає. Будьте першим, хто поділиться думкою про MAV.
Коментарі — особиста думка, а не інвестиційна порада. Без посилань, номерів телефонів чи запрошень у приватні чати — поширена шахрайська тактика. Ніхто з CoinXview ніколи не писатиме вам в особисті повідомлення.
Цінові сповіщення MAV
Сповіщення на телефон, комп'ютер або в Telegram, коли ціна досягне вашого рівня, навіть якщо сторінку закрито.
Усі ваші сповіщення → · Сповіщення за фільтром (капіталізація, RSI, ATH…) →
Оцінка ризику MAV · Де найдешевше купити MAV
Більше монет Інфраструктура
Переглянути все →Інші монети
ENSO RARE DIAM PONKE 4 DYM ALI SLX ELA IN XU3O8 UDS LCX DRIFT ROLL AVAIL CHEEL BLUAI BOBA DRB CORN IAG GODS RECALL
FAQ про Maverick Protocol (MAV)
Яка ціна Maverick Protocol (MAV) сьогодні?
1 MAV коштує $0,007792, це близько 0,361462 ₴ за реальним курсом USDT. За останні 24 години ціна знизилася на 1,71%.
Який історичний максимум MAV?
Найвища ціна MAV на біржах, які ми відстежуємо, — $0,8198, 01.04.2024. Поточна ціна на 99,0% нижча за цей пік.
Який зараз ціновий тренд MAV?
За денними закриттями MAV у низхідному тренді: ціна нижче 50- і 200-денних ковзних середніх. RSI за 14 днів — 31, це нейтральна зона. Це довідкові індикатори, а не точний прогноз ціни.
Де торгувати MAV?
MAV торгується в парі з USDT на 10 з бірж, які ми відстежуємо: Binance, LBank, Toobit, MEXC, WhiteBIT, Bithumb, Bitget, Gate, KuCoin, Poloniex. Біржа з найбільшим обсягом — Binance. Для порівняння дивіться «Ціни за біржами» вище.
Скільки відсотків можна отримати на MAV?
Гнучкий вклад (виведення будь-коли) MAV на Gate зараз дає близько 3,18% річних — найбільше серед відстежуваних бірж. Відсотки виплачуються в MAV і змінюються щогодини; вклади на біржі не застраховані, як банківські.
Через яку мережу вивести MAV найдешевше?
За відкритими даними бірж, зараз найдешевше вивести MAV через ERC20 (Ethereum) на Poloniex, комісія 62,8 MAV (≈ $0,4894). Отримувач має підтримувати цю мережу; повна таблиця — на сторінці комісій за виведення.
Яка адреса контракту MAV?
MAV має контракти в 4 мережах. У Ethereum адреса: 0x7448c7456a97769f6cd04f1e83a4a23ccdc46abd. Повний список — у розділі «Контракти» вгорі сторінки; завжди перевіряйте адресу перед надсиланням токенів або купівлею на DEX.
Скільки гаманців тримають MAV?
У мережі Ethereum близько 10 987 гаманців тримають MAV; топ-10 гаманців тримають 89,7% пропозиції (зазвичай гаманці бірж, контракти блокування токенів і скарбниця проєкту). Ончейн-дані Blockscout, оновлення раз на 24 години.
Яка капіталізація Maverick Protocol (MAV)?
Капіталізація MAV становить близько $9,14M, ранг #693, обігова пропозиція — близько 1 172 717 582 MAV.